Skontaktuj się z nami
Joanna Ding

Numer telefonu : +8618008454159

WhatsApp : +8618008454159

Zbliża się najnowszy Astiland V-max 4D HIFU

March 3, 2021

Liposonic + 4D + Radar Carving + Privacy + Detection function
Astiland V-max 4D to idealny zabieg dla osób, które nie chcą poddawać się bolesnej inwazyjnej operacji lub liftingu nici.Ta technologia wykorzystuje wkłady o wielu głębokościach, aby zapewnić WYSOKIEJ INTENSYWNOŚCI ZESTAWIONYCH ULTRADŹWIĘKÓW na głębszych warstwach skóry i tłuszczu.Każdy punkt, w którym uderzają ultradźwięki, nazywany jest strefą termiczną i w tym miejscu występuje natychmiastowe KONTRAKCJA SKÓRY i efekt kawitacji (uwolnienie tłuszczu).

W porównaniu z konwencjonalną technologią HIFU, która wykorzystuje 1 linię na 1 strzał, Astiland V-max 4D wykorzystuje 11 linii oddalonych od siebie o 10 mm w jednym strzale.Zwiększa to wydajność tej technologii 11 razy bardziej niż jakiejkolwiek poprzedniej MASZYNY HIFU.

 

Przy większej liczbie stref termicznych, precyzyjnie rozmieszczonych w odległości 10 mm od siebie, następuje bardziej jednolity skurcz skóry, co daje widoczne rezultaty, które pacjenci mogą natychmiast zobaczyć i poczuć.

 

najnowsze wiadomości o firmie Zbliża się najnowszy Astiland V-max 4D HIFU  0

 

Co to jest Hifu?
ULTRADŹWIĘKOTERAPIA HIFU FACELIFT: HIFU oznacza skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej intensywności i jest innowacyjnym, bezbolesnym i nieinwazyjnym sposobem redukcji zmarszczek, który utrzymuje się do dwóch lat i jest przyjazny dla skóry.Dodatkowe zastosowania obejmują lifting twarzy i brwi, napinanie tkanki łącznej oraz leczenie cellulitu.Silnie skoncentrowane fale ultradźwiękowe wnikają w głąb skóry i pobudzają produkcję kolagenu i elastyny.20% wyniku widać bezpośrednio po zabiegu.3-6 miesięcy później efekt końcowy jest widoczny.

Silnie skupione ultradźwięki aktywują i przyspieszają proces gojenia się skóry twarzy, szyi i dekoltu, a tym samym pomagają zwiotczałej skórze napinać się i ujędrniać.Ta metoda nie wymaga kremów, sztucznych wypełniaczy ani toksyn.Opiera się wyłącznie na naturalnych zdolnościach regeneracyjnych organizmu.Ponieważ zabieg działa na głębsze warstwy, nie ma to wpływu na powierzchnię skóry.Po zabiegu możesz po prostu zająć się swoimi zwykłymi czynnościami.

Zabieg terapii ultradźwiękowej stymuluje produkcję kolagenu poprzez ukierunkowane wprowadzenie energii ultradźwiękowej do głębokich warstw tkanki skóry.To rozgrzewa tkankę, co z kolei wyzwala naturalną reakcję skóry, która inicjuje proces regeneracji poprzez produkcję neokolagenu.

 

Lasery zazwyczaj działają na najwyższe warstwy skóry (np. W celu przeciwdziałania drobnym liniom, zmarszczkom i zmianom pigmentacji).Zabieg terapii ultradźwiękowej HIFU omija powierzchnię skóry i skupia się całkowicie na głębokich, strukturalnych warstwach skóry, w których osadza się kolagen.Zabieg terapii ultradźwiękowej HIFU jest całkowicie bezbolesny.

Główne aplikacje V-max 4D?

 

Redukcja zmarszczek

 

Niechirurgiczny lifting twarzy

 

Korekta owalu twarzy

 

Unoszenie policzków

 

Lifting brwi

 

Zniesienie zmarszczek i zmarszczek na czole

 

Unoszenie fałdów nosowo-wargowych

 

Redukcja podbródka

 

Redukcja worka łzowego

 

Ujędrnienie dekoltu

 

Zabieg wygładzający skórę po liposukcji

 

Co nowego w 4D HIFU

 

3D HIFU jest 11 razy bardziej wydajne niż technologia poprzedniej generacji.Wprowadzenie wielu linii w każdym ujęciu nie tylko poprawia wyniki, ale także sprawia, że ​​efekt jest trwalszy i bardziej widoczny.

Maszyna jest dostarczana z 2 wkładami skupionymi na głębokości 3mm i 4,5mm ale masz możliwość dokupienia 5 dodatkowych wkładów do ciała, co czyni ten system jeszcze bardziej użytecznym i wydajnym, doskonałe efekty widać na brzuchu, ramionach, udach, biodrach i uchwytach miłosnych .