Skontaktuj się z nami
Joanna Ding

Numer telefonu : +8618008454159

WhatsApp : +8618008454159

Jaka jest różnica między intensywnym światłem pulsującym IPL a depilacją za pomocą diodelazera 808?

December 28, 2019

Mówiąc o depilacji, wielu właścicieli salonów kosmetycznych jest często rozdartych między systemem IPL a urządzeniem do depilacji laserowej 808.Jakie są między nimi różnice i jak powinienem wybrać sposób działania dla mojej firmy?Jaka jest podstawowa różnica między tymi dwoma instrumentami?Dzisiaj ci wyjaśnię.


1. System zasilania i rękojeść są różne
Z punktu widzenia systemu, system usuwania włosów 808 i system IPL są
to samo.Różnica w konfiguracji polega na tym, że system zasilania jest inny.Plik
struktura rękojeści jest inna.Ale w przeciwieństwie do IPL, depilacja 808
urządzenie musi wykorzystywać układ chłodniczy TEC lub układ chłodniczy sprężarki.
W przeciwnym razie rozpraszanie ciepła lasera nie nadąża.
Budowa systemu IPL przedstawia poniżej:

 

 

najnowsze wiadomości o firmie Jaka jest różnica między intensywnym światłem pulsującym IPL a depilacją za pomocą diodelazera 808?  0

 

 

Struktura lasera diodowego 808nm pokazuje poniżej:

 

najnowsze wiadomości o firmie Jaka jest różnica między intensywnym światłem pulsującym IPL a depilacją za pomocą diodelazera 808?  1

 

 

2. Długość fali wyjściowej jest różnicą IPL moc wyjściowa rękojeści między 60-1200m (odmładzanie skóry 50mm-1200nm).808nm to pojedyncza długość fali, tylko docelowe włosy nie są szkodliwe.Długość fali blisko 808 m ma największą głębokość wnikania, az mapy struktury skóry wiemy, że celem usuwania owłosienia jest dermi, więc idealna długość fali do usuwania owłosienia to sil 808 m.Ale widzimy również, że długość fali między 640nm-1200m może dotrzeć do skóry właściwej, a także może być depilowana.Zgodnie z badaniami teoretycznymi, instrument laserowy 808 ma sinikatywny wpływ na ciemniejsze i bardziej łaskotane włosy, takie jak włosy pod pachami, włosy na nogach, włosy w bikini, broda itp. W przypadku małych i ciemnych włosów po obu stronach górnej wargi, włosy fotonowe urządzenie do usuwania działa lepiej.

 

 

 

 

najnowsze wiadomości o firmie Jaka jest różnica między intensywnym światłem pulsującym IPL a depilacją za pomocą diodelazera 808?  2najnowsze wiadomości o firmie Jaka jest różnica między intensywnym światłem pulsującym IPL a depilacją za pomocą diodelazera 808?  3

 

 

 

3. punkty świetlne obu urządzeń są różne.

 

Ogólne miejsce rękojeści IPL na rynku urządzeń kosmetycznych to 15 mm * 50 mm,
10 mm * 40 mm, 8 mm * 40 mm itp .;Rękojeść 808 z plamką: 10 mm * 10 mm,
12 mm * 12 mm, 12 mm * 18 mm, 14 mm * 14 mm itp .;

 

4. Gęstość energii jest inna.
Ponieważ rozmiar plamki jest inny, gęstość energii wyjściowej jest również inna.Gęstość energii systemu IPL może wynosić 2 J / cm2 -50 J / cm2;podczas gdy gęstość energii systemu laserowego 808 może wynosić od 5J / cm2 do 100 / cm2 (oczywiście im więcej energii tym lepiej nie jest podczas zabiegu)

 

5. Szerokość impulsu jest różna.
Zwykle ustawienie pojedynczego impulsu IPL jest poniżej 30 ms (jeśli szerokość impulsu jest większa, wyjściowa fala prostokątna spadnie);podczas gdy szerokość pojedynczego impulsu lasera 808 może osiągnąć 300 ms, a kształt fali jest nadal idealną falą prostokątną.

 

6. Żywotność jest inna
Jak wszyscy wiemy, lampa ksenonowa do IPL jest materiałem eksploatacyjnym.Po określonej liczbie strzałów energia jest słabsza.Jeśli chcesz osiągnąć idealny efekt, musisz wymienić lampę ksenonową.Jeśli chodzi o nasz DL-808, liczba strzałów laserowych naszego 808 może osiągnąć ponad 20 milionów strzałów.Tak więc półprzewodnikowe laserowe urządzenie do usuwania włosów 808 jest trwalsze!

 

7. Cena jest inna.
Ceny systemów laserowych 808 nm są dwukrotnie większe niż IPL.Dlaczego to jest takie drogie?Ponieważ koszt lasera 808 jest wysoki.
IPL był popularny w przeszłości, ponieważ jest tańszą technologią, ale ma ograniczenia w zakresie zasilania i chłodzenia. Więc w porównaniu z najnowszą technologią lasera diodowego, terapia może być mniej skuteczna i ma wyższy potencjał technologii bocznej, może mniej skuteczne i efektowne, a także bardziej niewygodne.Laser 808nm to najpotężniejszy na świecie laser diodowy do depilacji, przy takiej sile jest to jednocześnie najszybszy zabieg, a całą nogę można leczyć w 10-15 minut.Dostarcza również każdy impuls bardzo szybko (wyjątkowy krótki czas trwania impulsu), dzięki czemu jest skuteczny zarówno w przypadku lżejszych, jak i cieńszych.włosy i ciemniejsze, grubsze włosy, dzięki czemu uzyskasz lepszy efekt leczenia w porównaniu do IPL, co oszczędza dużo czasu i pieniędzy.Dditint DL-808 ma bardzo zaawansowaną kompleksową technologię koloryzacji skóry, która może zapewnić powierzchnię skóry zawsze chłodny, wygodny i chroniony, tak aby maksymalna energia wnikała w mieszki włosowe dla najlepszych rezultatów.W całym swoim budżecie i usługach, aby wybrać odpowiednią technologię.