Skontaktuj się z nami
Joanna Ding

Numer telefonu : +8618008454159

WhatsApp : +8618008454159

Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd

Profesjonalna produkcja i dostawca estetyki medycznej

  • Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd
  • Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd
  • Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd
  • Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd
  • Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki Astiland Ilość pracowników 100~150
Coroczne wyprzedaże 3000,000-6000,000 Rok założenia 2015
pc Export 90% - 100%
Wprowadzenie


Astiland®przeszedł ISO 13485 od 2013 roku. Produkt posiada certyfikat CE, medyczny certyfikat CE.Posiadamy dystrybutora urządzeń do terapii Shockwave, depilatora laserowego diodowego, urządzenia do odchudzania kriolipolizy, systemu LED PDT, mikroigły rf, hifu do twarzy i ciała.Z taką samą pasją rozwijamy i rozwijamy nasze produkty, jak potrzeby rynku.

Historia

Chiny Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd profil firmy 0

Usługa

Nasza firma posiada dobrze wyszkolony zespół wsparcia technicznego.Wszyscy nasi technicy są wykwalifikowani i dokładnie przeszkoleni przez nasz dział techniczny.

Wszyscy nasi technicy zostali dobrze przeszkoleni przez dział techniczny, aby zapewnić bezproblemową wysyłkę naszych produktów.

1. Usługa instalacji
Astiland oferuje bezpłatną usługę instalacji dla nowych nabywców.Lokalny technik skontaktuje się z kupującym w celu umówienia spotkania instalacyjnego z kupującymi.Oprócz tego zapewniamy również montaż sprzętu, uruchomienie oraz instruktaż obsługi klinicznej.
* Dotyczy tylko obszaru zasięgu Astiland lub obszaru obsługi dealera.


2, usługi konserwacyjne
W przypadku awarii sprzętu natychmiast skontaktuj się z naszymi lokalnymi technikami, aby umówić się na spotkanie za obopólną zgodą.Gwarantujemy, że
Odpowiedz w ciągu 8 godzin
Na miejscu w ciągu 48 godzin.
Serwis 24-godzinny
(Z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy i szczególnych okoliczności)

3, wsparcie szkolenia operacyjnego
W celu utrzymania skutecznego przebiegu leczenia.Potrzebujemy nie tylko wsparcia ze strony dobrego sprzętu.Ale także prawidłowe i umiejętne operacje kliniczne jako podstawowa konkurencyjność.Jako rygorystyczny zespół serwisowy mocno wierzymy, że doświadczenie i umiejętności personelu klinicznego mają kluczowe znaczenie.

Stale doskonalimy umiejętności kliniczne sprzętu na podstawie danych klinicznych organizowanych przez ekspertów z całego świata.I podziel się nim z naszymi klientami, aby czuli, że produkty są znacznie bardziej poprawne i mają pewność co do naszych produktów.Tymczasem zależy nam na opiniach naszego klienta.Podsumujemy wszystkie napotkane pytania, rozwiążemy je i podzielimy się z klientami.

4. Usługa aktualizacji sprzętu
Technologia medycyny estetycznej rozwija się szybko, nowa technologia przyniesie nowe zapotrzebowanie rynku.Będziemy terminowo wprowadzać nowe produkty i funkcje, dostarczać nowe funkcje usług instalacyjnych i szkoleniowych.Jednocześnie przyjmujemy również usługi w odsprzedaży.

Wsparcie rynku
W tym kopie promocyjne, plakaty, wideo, licencja i inne materiały
Zapewnij operacje na rynku kosmetycznym, które są odpowiednie dla Chin, aby pomóc salonowi kosmetycznemu szybko zlokalizować rynek docelowy
Wspieraj działania rynkowe oparte na wykorzystaniu produktów, aby pomóc osiągnąć najlepsze rezultaty
Oficjalna strona internetowa, Wechat, Facebook, Youtube i inne wiadomości, interakcje itp.

Wsparcie kliniczne
Wytyczne dla personelu klinicznego firmy
Lokalne wsparcie ekspertów klinicznych w szpitalu
Zorganizuj szkolenie regionalne

Nasz zespół

Chiny Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd profil firmy 0Chiny Astiland Medical Aesthetics Technology Co., Ltd profil firmy 1