Skontaktuj się z nami
Joanna Ding

Numer telefonu : +8618008454159

WhatsApp : +8618008454159

Dlaczego warto wybrać technologię światłowodowego lasera diodowego?

August 23, 2021

FIber Cprzełączony laser diodowy

 

                                        najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego warto wybrać technologię światłowodowego lasera diodowego?  0

 

Obecnie depilacja laserowa stała się preferowaną opcją niż golenie, pęsetowanie i woskowanie niechcianych włosów.Ponieważ laser diodowy do depilacji jest bardzo skuteczny z widocznymi rezultatami już po kilku zabiegach.Ale czy wiesz, że ta normalna technologia lasera diodowego, którą znasz, jest teraz stara?Pojawiła się nowa technologia, nazywamy ją laserem diodowym ze sprzężeniem światłowodowym.Dlaczego potrzebujemy nowej technologii?Jakie są różnice między depilacją zwykłym laserem diodowym a depilacją laserową diodą światłowodową?Zanim zaczniemy, przyjrzymy się, co musisz wiedzieć o technologii depilacji laserowej.

 

Laserowe usuwanie włosów

Podczas depilacji laserowej wiązka laserowa przechodzi przez skórę do każdego mieszka włosowego.Intensywne ciepło lasera uszkadza mieszek włosowy, co hamuje przyszły wzrost włosów.Lasery oferują większą precyzję, szybkość i trwałe rezultaty w porównaniu z innymi metodami depilacji.Trwałą redukcję włosów zazwyczaj osiąga się w ciągu 4 do 6 sesji, w zależności od indywidualnych czynników, w tym koloru, tekstury, hormonów, rozmieszczenia włosów i cyklu wzrostu włosów.

 

Dlaczego potrzebujemy nowej technologii?

Zwykłe lasery diodowe wykorzystują tzw. „Ułożone lampy diodowe”, co oznacza, że ​​płytki zasilające laser (lampę) są dokładnie „ułożone w stos”. Ta technologia jest stosowana od lat i jest dość skuteczna, żywotność dobrych lamp może być 10 milionów impulsów, ale te lampy bardzo łatwo się przegrzewają i zwykle są ciężkie dla ramienia operatora, ponieważ są zainstalowane wewnątrz rękojeści maszyny, co czyni je ciężkimi, gorącymi i podatnymi na uszkodzenia w wyniku przypadkowych upadków - czy słyszałeś o ktoś, kto upuścił rękojeść lasera diodowego, musiał zapłacić nie mniej niż siedem do piętnastu tysięcy dolarów za wymianę?Ale wszystkie te problemy są rozwiązywane przez laser diodowy ze sprzężeniem światłowodowym.

 

                                                 najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego warto wybrać technologię światłowodowego lasera diodowego?  1

 

Co to jest technologia diod sprzężonych z włóknami?

 

Światło generowane przez laser wielodiodowy jest sprzężone w jednordzeniowy wielomodowy włókno za pomocą matrycy mikrosoczewkowej, aby dostarczyć światło do miejsca docelowego.Ta innowacyjna konstrukcja zapewnia równomierny rozkład energii, niski współczynnik uszkodzeń, długą żywotność i łatwą konserwację lasera diodowego.Laser diodowy do depilacji światłowodowej.Laser FCD znajduje się wewnątrz ramy głównej zamiast rękojeści.Dlatego energia lasera jest przekazywana przez światłowód do celu, co znacznie zwiększa wydajność energetyczną i żywotność rękojeści.Lżejsza rękojeść sprawia, że ​​jest wygodniejsza dla lekarzy, a wydajne chłodzenie maksymalizuje komfort pacjentów.

                                                 najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego warto wybrać technologię światłowodowego lasera diodowego?  2

Zalety światłowodowego lasera diodowego:

 

1. Trwała rękojeść i długa żywotność:

W laserach diodowych ze sprzężeniem światłowodowym lampy laserowe nie znajdują się wewnątrz rękojeści, ale w głównym korpusie urządzenia, więc ciepło jest skoncentrowane wewnątrz rdzenia, a nie w dłoni, systemy chłodzenia pracują mniej, aby rozproszyć to ciepło, dzięki czemu lasery są trwalsze (50 milionów impulsów, właściwie 5 razy więcej niż najlepsze standardowe diody).

 

2. Lekka rękojeść:

ponieważ lampy nie znajdują się już w tej części, operator może zarządzać lekkim elementem o niskiej temperaturze, który styka się z końcówką chłodzącą, która rzadko się nagrzewa, zapewniając użytkownikowi wiele godzin komfortowych zabiegów, a pacjentom niesamowicie bezbolesne i wygodne sesje.Ponadto technologia ta sprawia, że ​​wiązka światła jest bardziej skupiona (światło kolimowane), co zapewnia najskuteczniejsze leczenie w możliwie najkrótszym czasie, eliminując marnowanie energii na obszary, które nie wymagają leczenia.

 

Zalety stosowania światłowodowego lasera diodowego:

 

Emisja energii z lasera ma okrągły, dobrze zdefiniowany obszar o równomiernie rozłożonej intensywności, co zapewnia, że ​​nie ma obszarów mniej leczonych niż inne i sprawia, że ​​maszyna jest tak wydajna, jak osoba obsługująca w przypadku aplikacji do obróbki, pozostawiając szansę poza równaniem poprzez usunięcie potencjalna przypadkowość pracy maszyny z dostarczaniem impulsów.- Dzięki zastosowaniu oddzielnego elementu do ogniskowania impulsów diody laserowej konserwacja staje się łatwiejsza, szybsza i tańsza, ponieważ wadliwe lub zużyte elementy można usunąć i wymienić bez konieczności wyjmowania zintegrowany element, który jest w stanie roboczym.

– Ponieważ punkt ogniskowania znajduje się w oddzielnym elemencie, diodę można wymienić bez zmiany ustawienia impulsu.

– Pozwala na mniejsze i bardziej kompaktowe konstrukcje maszyn lub pozostawia więcej miejsca na bardziej złożone systemy chłodzenia, ponieważ wymaga mniej miejsca.

– Urządzenia sprzężone światłowodami można łatwo łączyć z innymi komponentami światłowodowymi.

 

Dla wszystkich powyższych można powiedzieć, że lasery diodowe światłowodowe są niezwykle wygodne i bardziej wydajne.Zrozumienie różnic między światłowodowymi laserami diodowymi a zwykłymi laserami diodowymi jest kluczowe przed zainwestowaniem w firmę zajmującą się depilacją laserową.Więcej o maszynie do depilacji laserem diodowym ze światłowodemFibermax.

 

                                najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego warto wybrać technologię światłowodowego lasera diodowego?  3

                                najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego warto wybrać technologię światłowodowego lasera diodowego?  4

                                najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego warto wybrać technologię światłowodowego lasera diodowego?  5           

         

 

Cechy:

1. Rękojeść z włókna może osiągnąć znacznie dłuższą żywotność 30 000 000 strzałów, jest trwała i nie ma żadnych materiałów eksploatacyjnych.

2. Trwałe usuwanie włosów w różnych obszarach: włosy z ust, broda, włosy na klatce piersiowej, włosy pod pachami, włosy z tyłu, włosy na ramionach, włosy na nogach i niechciane włosy poza linią bikini.
3. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, bez pigmentacji, prawie bez rozproszenia skóry, bez szkody dla skóry i gruczołów potowych, bez blizn, bez skutków ubocznych.
4. Inteligentna regulacja energii wyjściowej w zależności od ruchu głowicy zabiegowej;

5. Rękojeść jest znacznie lżejsza i wygodniejsza dla operatora i długotrwałej pracy.

6. Szafirowe chłodzenie kontaktowe dobrze chroni naskórek i zapewnia bezpieczną i komfortową kurację.

 

 

Długość fali 755nm, 808nm, 1064nm
Moc lasera 300W
Szerokość impulsu 500ms
Gęstość energii 1-120J/cm2
Częstotliwość 1-10 Hz
Typ skóry I-VI
Ekran Ekran dotykowy o przekątnej 10,4 cala
Rozmiar plamki 12mm * 12mm
Typ chłodzenia Szafirowe chłodzenie kontaktowe + system chłodzenia TEC
Temperatura chłodzenia ≤5 ℃
Moc maszyny

1800W