Skontaktuj się z nami
Joanna Ding

Numer telefonu : +8618008454159

WhatsApp : +8618008454159

Dlaczego kobiety powinny robić zaciskanie pochwy po porodzie?

August 5, 2021

Dlaczego kobiety powinny to robić zaostrzenie pochwy po porodzie?


Zwykle wiotkość pochwy występuje po porodzie z następujących 3 powodów:

  1. Wiele porodów.Im więcej dzieci rodzisz, tym rozluźniona staje się twoja pochwa;
  2. Rozerwanie lub przerzedzenie mięśni wokół pochwy podczas porodu;
  3. Tkanka mięśniowa nie jest całkowicie zszyta po porodzie.

Dlatego po porodzie młode matki mogą czuć się zaniepokojone zmianami, jakie widzą w swoim ciele.

 

Również wraz z wiekiem spada poziom estrogenów u kobiet, co powoduje deformację mięśni, powięzi, więzadeł i związanych z nimi struktur podporowych, zmniejsza się napięcie mięśni, powięź staje się cieńsza, a błona śluzowa pochwy obkurcza się, co czyni ją jeszcze cięższą .

 

Niektóre młode matki z przewlekłymi chorobami przewlekłymi, słabą budową i niską wagą, ich mięśnie, powięź, więzadła i inne struktury są również bardziej rozluźnione, co pogarsza wiotkość pochwy.Mogą stwierdzić, że „poluzowana” pochwa staje się jeszcze gorsza po porodzie.

 

Rozluźnienie pochwy może powodować wyciekanie niewielkich ilości moczu podczas kaszlu, kichania, śmiechu lub biegania;zmniejszone czucie w pochwie podczas życia seksualnego itp. Wszystkie te problemy są irytujące, których nie można ujawnić innym.

 

AS-HF-DUO Maszyna do liftingu twarzy i dokręcania pochwy zapewnia zupełnie nowe wrażenia z szybkiego dokręcania pochwy i pomaga poprawić wrażenia z życia seksualnego dzięki nieinwazyjnemu, bez znieczulenia, bezbolesnemu, bez efektu leczenia.Przy zaledwie 20 minutach za każdym razem, 3 zabiegi na kurs, 2 kursy w roku, napięcie pochwy poprawia się powyżej 60%.Efekt utrzymuje się 3-5 miesięcy po każdym kursie.

 

          najnowsze wiadomości o firmie Dlaczego kobiety powinny robić zaciskanie pochwy po porodzie?  0